Yöntaş Taşımacılık

Hakkımızda

Home »  Hakkımızda

Kurucumuz Mehmet Çavuş DOĞAN 1996 yılında sektöre ilk adımını Esen Birlik firmasını kurarak adımını atmıştır 08.06.2013 tarihinde Yöntaş Taşımacılık firmasını kurarak Hedefimiz 81 vilayete aktarmasız ürün taşıma ilkesini benimsemiştir
 
Yöntaş ayrıca; Lojistik taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere, ulaştırma, bilişim ve danışmanlık çözümleri olmak üzere dört farklı sektörde daha faaliyet göstermektedir.
 
Yöntaş Taşımacılık ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.
 
Yöntaş Taşımacılık, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
 
Yöntaş Taşımacılık, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.