Adres Çobançeşme Mh. Sanayi Cd.
Selvi Sk. No:4/A istanbul

Tüm Şubelerimizin İletişim Bilgileri Aşağıdaki Gibidir.

İstanbul Merkez / Avrupa Yakası

Adres : Çobançeşme Mh. Sanayi Cad. Selvi Sk No:4 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul

TEL : +90 (212) 451 51 34 GSM : +90 (553) 191 13 51

E Posta : info@yontastasimacilik.com.tr

İstanbul Anadolu Yakası

Adres : İstanbul Tır Garajı Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:4 Depo:34 Tuzla / İstanbul

TEL : +90 (216) 471 52 91 - 92 GSM : +90 (553) 008 17 17

E Posta : anadolu@yontastasimacilik.com.tr

İstanbul Avrupa Yakası İSTOÇ Şubesi

Adres : İSTOÇ Toptancılar Sitesi 24.Yol No:2 11.Kapı Yanı

TEL : +90 (212) 659 35 36 GSM : +90 (506) 062 32 32

E Posta : istoc@yontastasimacilik.com.tr

İstanbul YEDPA Şubesi

Adres : YEDPA Ticaret Merkezi D Caddesi No:140 Ataşehir / İstanbul

TEL : +90 (216) 471 52 93

E Posta : yedpa@yontastasimacilik.com.tr

Konya - Karaman Şubesi

Adres : Fevziçakmak Mah. Hüdai Cad. Bakliyatçılar 10615 Sok. No:12 Karatay / Konya

GSM : +90 (553) 945 02 40

E Posta : konya@yontastasimacilik.com.tr

Antalya Şubesi

Adres : Altınova Sinan Mah. Şelale Sok. No:169 Kepez / Antalya

TEL : +90 (242) 221 66 40 GSM : +90 (552) 283 40 96 TEL : +90 (242) 221 66 40

E Posta : antalya@yontastasimacilik.com.tr

Bilecik Şubesi

Adres : Yeni Sanayi Sitesi 815 Sok. No:27 Bozöyük / Bilecik

TEL : +90 (228) 314 41 73

E Posta : bilecik@yontastasimacilik.com.tr

Batman Şubesi

Adres : Cumhuriyet Mah. Toptancılar Sitesi 1515 Sok. No:21 Merkez / Batman

TEL : +90 (488) 999 18 28

E Posta : batman@yontastasimacilik.com.tr

Mersin - Tarsus Şubesi

Adres : Yeni Sebze Hali Sevkiyatçılar Bölümü P Blok No:17 Akdeniz / Mersin

TEL : +90 (324) 234 94 40 GSM : +90 (506) 117 85 50

E Posta : mersin@yontastasimacilik.com.tr

Gaziantep Şubesi

Adres : Tekstilkent Mah. 47027. Sokak No:39/1 Şahinbey / Gaziantep

TEL : +90 (342) 225 11 03 GSM : +90 (532) 474 70 57

E Posta : gaziantep@yontastasimacilik.com.tr

Diyarbakır Şubesi

Adres : Bağcılar Mah. Gıda Toptancılar Sitesi F Blok No:1/B Bağlar / Diyarbakır

TEL : +90 (412) 252 64 19 GSM : +90 (553) 107 43 43

E Posta : diyarbakir@yontastasimacilik.com.tr

Mardin Şubesi

Adres : Yenikent Mah. TOKİ Cad. No:7/C Kızıltepe / Mardin

GSM : +90 (535) 963 95 95

E Posta : mardin@yontastasimacilik.com.tr

Şanlıurfa Şubesi

Adres : Sancaktar Mah. Şani Efendi Cad. No:80 Haliliye / Şanlıurfa

TEL : +90 (414) 314 75 76

E Posta : sanliurfa@yontastasimacilik.com.tr

Adana - Osmaniye Şubesi

Adres : Haydaroğlu Mh 328 Sk. Yalçın İş Merkezi D: Blk. No:36/3, 01375 Yüreğir/Adana

GSM : +90 (549) 311 33 50

E Posta : adana@yontastasimacilik.com.tr

Kayseri Şubesi

Adres : Orta Sanayi Bölgesi Bakırcılar Sitesi Bakırtaş Sok. No:50 Melikgazi / Kayseri

TEL : +90 (350) 320 20 40 TEL : +90 (350) 320 20 02

E Posta : kayseri@yontastasimacilik.com.tr

Eskişehir Şubesi

Adres : Kurtuluş Mah. Barışçı Sok. No:1/A Odunpazarı / Eskişehir

TEL : +90 (222) 240 43 99

E Posta : eskisehir@yontastasimacilik.com.tr

BİZ SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

Sizinle iletişime geçmemiz için yandaki alanları doldurun. YÖNTAŞ müşteri hizmetleri ekibimiz size en yakın zamanda dönüş sağlasın.

Yöntaş İle Çalışmak İster misiniz ?

Yöntaş ayrıca; Lojistik taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere, ulaştırma, bilişim ve danışmanlık çözümleri olmak üzere dört farklı sektörde daha faaliyet göstermektedir.